fbpx

Email Marketing

Email marketing ya da diğer adıyla (e-mail pazarlama) markaların hedef kitleye tanıtım, bilgilendirme ve kutlama mesajlarını topluca göndermesidir. Reklam ve tanıtımda potansiyel müşteri kitlesiyle etkileşimi en yüksek dijital pazarlama yöntemidir. Toplu SMS kampanyalarının kurgulandığı ve yönetildiği bir sistem olup, minimum maliyetle maksimum dönüş (satış) elde edilir.

email pazarlama

E-mail Pazarlama Teknikleri Nelerdir?

E-mail pazarlama: Bültenin profesyonel şekilde hazırlanması, başlık ve metnin planlanması, gönderilerin takibi, raporlanması ve elde edilen verilere göre aksiyon planının yapılmasına denir.

Kullanıcı hareketlerine göre doğru ürünün doğru kişilere tekrar gönderilmesiyle çapraz satış yapılması sağlanır. E-mail marketing süreci sıradan e-posta gönderimi olmayıp katma değer oluşturan yapıdır.

İlk olarak tanıtım veya satışı yapılacak olan ürün veya hizmete ilişkin içerik hazırlanır.
İçerikler HTML yapısında mail şablonu olmalıdır.
Onaylı mail adreslerinden oluşan mail listesi hazırlanır.
Hazırlanan içerik kullanılan programa dahil edilerek listedeki kişilere topluca gönderimi yapılır.
E-mail pazarlama şablonu görsel, metin veya hem görsel hem metin olarak hazırlanabilir. Genelde 600 px genişliğindedir.
İdeal şablon boyutu 3 KB olup gif, png veya jpg uzantılı olabilir.

Elektronik Pazarlama
Doğrudan İletişim
Yüksek Performans
Başarılı Sonuçlar

En Doğru Pazarlama Yöntemi

Hızlı ve etkili e-posta pazarlama yapılabilmesi için her ihtiyaca uygun modüller geliştirilmiştir. Doğru kişiye doğru mesajın gönderilebilmesi sistemin entegre çalışmasıyla mümkündür. Raporlama servisiyle geliştirilen stratejiler sayesinde müşterilerden hızlı ve olumlu geri bildirimler alınır. Kullanıcı dostu arayüzü Türkçe olup basit anlatımlıdır.

Bilgisayar kullanmayı iyi bilmeyen biri bile sistemi rahatlıkla yönetebilir. Hedef müşteri kitlesine en kısa sürede ulaşmayı sağlayan e-mail marketing, markalar klasmanın pazarlamanın da ötesinde bir reklam aracıdır.

Kampanyalarınızı Kolaylıkla Yönetin

E-mail pazarlama da istediğiniz sayıda ve kriterde listeler oluşturabilir, belirlediğiniz kriterlere göre raporlama yapabilirsiniz. Kişi listesi oluşturma, kişiye özel kriter eklemeyle raporlar çeşitlendirilebilir.

Doğrudan satış yöntemi olup promosyon, indirim, duyuru ve haber benzeri bildirimlerin kullanıcılara topluca ulaştırılmasını sağlar. Hazırlanan e-bültenlerle haftalık veya aylık tanıtım ve satış yapılır.

email pazarlama

Uygun Standartlar

E-mail pazarlama hizmeti sunan uzmanlarımız, dilediğiniz tasarımları standartlara uygun yaratmanız için yanınızdadır. İş yoğunluğunda markanız sebebiyle e posta pazarlamada kodlama, spam veya inbox’a düşme konuları ile uğraşmaz, sadece onay ve raporlama nedeniyle zaman harcarsınız. Kurgu oluşturma ve hareket özgürlüğü olarak aradığınız tüm özelliklere sahip e-mail marketing için doğru adrestesiniz

Potansiyel Müşterilere Erişme

Potansiyel hedef müşteri kitlesine ulaşarak işinizi büyütmek ve yeni fikirler geliştirirken zamandan kazanmak için mesaj trafiğinin kontrolünü elinize alın, satışlarınızı her geçen gün arttırarak hedeflerinize ulaşın. Bir diğer hizmetimiz olan grafik tasarım için linke tıklayınız. https://www.tasarimmania.com/grafik-tasarim/

Tasarımmania:

Web tasarım ve yazılım sistemleri, sosyal ağ uygulamaları, seo, google adwords reklamcılığı hizmetlerini sunuyoruz.

Adres:

Adres: Zeytinlik Mahallesi, Pancar Sokak, Funda Apartmanı Daire:11 / Bakırköy / İstanbul

İletişim Bilgileri:

Telefon: 0554 791 65 45 

Mail: info@tasarimmania.com