Blog Mania

İnternet, bazı şaşırtıcı ve ilham verici web siteleriyle doludur.

Bu özel kar taneleri, birçok organizasyonun sahip olmak istediği deneyimleri yaratmak için her olası tasarım ve teknolojik sınırı kendi avantajlarına kullanmanın yenilikçi yollarını bulanlardır .

Özellikle bir web sitesi yeniden tasarlamayı planlıyorsanız ve nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, bu pırlantaları kaba bir şekilde bulmak inanılmaz bir zorluk olabilir .

Neyse ki, CSS Ödülleri, Awwwards, Webby Ödülleri vb. gibi siteler, yansıtmak için kendimizi zorlamamız gereken siteleri vurgulamaya yardımcı olmak için var .

Bu ödüllü sitelerden bazılarını sergilemeye yardımcı olmak için, bu ödüllü sitelerin her birine daldım ve sadece modern tasarımın güzel örnekleri olmakla kalmayıp aynı zamanda UX, UI, bilgi mimarisi, dönüşüm oranı optimizasyonu , video pazarlama , taktiklerini sonuna kadar kullanırlar.

Her siteye bakarken, bunların kopyalamaya çalışmanız gereken şablonlar olarak görülmemesi gerektiğini anlamak önemlidir. Bunun yerine, bunları analiz edin ve hedef kitlenize uygun bir şekilde yeniden düzenlenebilecek ve revize edilebilecek tasarım/pazarlama/içerik stratejilerini kullanan kısımlarını bulun.

Bununla birlikte, doğru yapılmış bu 17 harika ödüllü web sitesi tasarımı örneğinin tadını çıkarın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir