fbpx

Google Adwords Reklamları Nedir?

Google Adwords reklamları, arama motorlarında ürün veya hizmetle ilgili yapılan aramalarda web sitelerini üst sıralara taşıyan reklam hizmetidir. Çok daha fazla müşteriye ulaşmanın en etkili yoludur. Reklam bütçenizi en etkili şekilde kullanmak ve potansiyel müşterilere daha az bütçelerle ulaşmak için Google Adwords reklamları hizmetinden faydalanmalısınız. Böylece arama motorunda sizinde kampanya ve indirimleriniz yer alabilir.

google adwords

Google Adwords Nasıl Kullanılır?

Google adwords reklamları firmanızın sunduğu ürün ve hizmetin ilgili anahtar kelimelerde google arama motorunda ücret karşılığında yer almasına denir. Müşterilerin ürettiğiniz ürün veya hizmetlerinizi Google’da aradığında ilk sizi bulmalarını istiyorsanız Google Ads uzmanlarından destek almalısınız. Reklamlarda işi şansa bırakmamak ve reklam performansınızı arttırmak için Google adwords reklamları işinizi büyütmenin en hızlı yoludur.

Reklamlarınız için firmamızla çalışmaya başladığınız andan itibaren birçok hizmetten ücretsiz faydalanabilir, profesyonel farklı teknik destek alabilirsiniz. Müşterilerimiz, maliyet avantajlarından faydalanan ve risk almadan çok az ödeyerek daha fazla kazanç sağlayan firmalardır.

Reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanmak, reklam konumunuzu yükselterek düşük maliyetlerle hedef müşteri kitlesini yakalamak sizin elinizde. Sektörünüz ve sunduğunuz ürün hizmet ile ilgili anahtar kelimeler belirlenir, ardından google ads uzmanı ile farklı kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Tıklama Yok Maliyet De Yok ! Profesyonel Adwords Ekimizle Firmanızın Google Reklamlarını Yönetiyoruz.

google adwords kullanımı

Her Bütçeye Uygun Maliyet Yapısı

Her bütçeye hitap eden esneklikte olan Google Adwords reklamları, potansiyel müşterileri web sitesine çeken reklamlardır. Müşteri dilediği bütçeyle hemen reklam vermeye başlayabilir. Google Adwords hesabı açmayla başlayan süreç reklam kampanyaları oluşturma adımları ile devam eder. Kampanyanın temel yapısı, arama ağı iş ortakları, veri analizi, reklamların yayınlanacağı coğrafi bölgeler ve reklam dili önemlidir.

Reklam metni ve anahtar kelime seçimi ise müşterileri web sitesine en hızlı ulaştıran kalite ve etkileyicilikte olmalıdır. Google Adwords reklamcılığı, işinizi şansa bırakmayan ve reklamlarınızı test ederek bütçenizi kontrol altında tutan bir hizmettir. Hangi ürün veya hizmetinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız seçebilir, ödeyeceğiniz reklam ücreti miktarını belirleyerek Google reklamlarına başlayabilirsiniz.

Hedef müşteri kitlesine ulaşmada en etkili yöntem olan Google Adwords reklamları, özellikle e-ticaret siteleri için dünyanın takibinde olan servistir. Milyonlarca internet kullanıcısının olduğu günümüzde, dünyanın en çok kullanılan arama motoru ise Google’dır.
Bu uygulama, belli limitlerde metinlerden oluşan reklam modeli olup kullanıcılar reklama tıkladığında ücret ödenir. Dijital ortamda müşteriye doğrudan ulaşmak isteyen ve arama motorlarında ilk sıralarda olmayı hedefleyen firmalar Google Adwords reklamları ile hedefine en kısa yoldan ulaşmaktadır.

Google Reklamları

Profesyonel Danışmanlık

Mobil Reklamlar

Ürün ve Hizmet Tanıtımı

Adwords Uzmanları

Düşük Bütçe Büyük Verim

7/24 Destek

Müşteri Memnuniyeti

google adwords

Site Ziyareti Yok İse Ücret De Yok!

Google reklamları aktif hale geldiği andan itibaren, kullanıcıların sunulan ürün ve hizmetle ilgili arama yapmaları durumunda reklamlar hemen gösterime girer. Bu gösterimler için ödeme yapılmaz. Kullanıcıların reklamlara tıklayıp ziyaret etmesi durumunda ücretlendirme yapılır. Ödemelerde Google 2 farklı yöntem sunmaktadır.

1-Otomatik Ödeme
Otomatik ödeme seçeneğinde kredi kartıyla ödeme yapılır. Kredi kartı bilgileri girilir ve her ayın sonunda kredi kartından Google tarafından otomatik tahsilat yapılır.
2-Manuel Ödeme
Google Adwords reklamları için manuel ödeme seçildiğinde Adwords hesabına EFT veya havaleyle para aktarılarak bütçe doğrultusunda reklam yayınlanır. Bakiye sıfırlandığında yeni bakiye yüklenene kadar reklam gösterimi otomatik olarak durur. Yükleme yapıldığında ise yayınlanmaya devam eder.Bir diğer hizmetimiz olan mailing için linke tıklayınız. https://www.tasarimmania.com/email-marketing/

7/24 Destek

Google sertifikalı iş ortağıyla çalışarak 7/24 profesyonel destek almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Google Adwords reklamlarına başladığınız andan itibaren hedefleriniz, reklam stratejileriniz, sektörünüz ve web sitenizle ilgili detaylı analiz yapılır.

Doğru Hedef Kitle Seçimi

Hedef kitle seçimi bütçenin en doğru şekilde kullanılmasında önemlidir. Bu nedenle henüz reklam hazırlık aşamasında sunduğunuz ürün ve hizmetle ilgili müşterilerin ne tür aramalar yaptığı araştırılır. Böylece doğru anahtar kelimeler seçilmiş olur.

Eş Zamanlı Raporlama

Erişimli yönetim paneliyle Google sunucularına doğrudan erişim sağlandığından, Google Adwords Reklam raporları eş zamanlı olarak görüntülenir ve istenen değişiklikler birkaç tıklama ile gerçekleşir. Reklamlarla ilgili aklınıza takılan sorulara; ücretiz telefon, e-mail veya canlı online destek kanalından cevap verilir.

Tasarımmania:

Web tasarım ve yazılım sistemleri, sosyal ağ uygulamaları, seo, google adwords reklamcılığı hizmetlerini sunuyoruz.

Adres:

Adres: Zeytinlik Mahallesi, Pancar Sokak, Funda Apartmanı Daire:11 / Bakırköy / İstanbul

İletişim Bilgileri:

Telefon: 0554 791 65 45 

Mail: info@tasarimmania.com