fbpx

Grafik Tasarım

Kurumsal grafik tasarım hizmetleri reklam görselleri, çizim, resim, grafik ve baskı görsellerinin hazırlandığı bir sanat dalı olup, yaratıcılık ve sektöre hakimiyet gerektiren farklı çalışmadır. Verilmek istenen mesajı en etkili şekilde iletmek için geçen tüm tasarım ve yaratım süreci grafik dizayn hizmeti kapsamındadır. Kurumsal Kimlik Çalışmaları bünyesi içerisinde birçok farklı hizmet ve işlem yer almaktadır.

Kısa özetlersek markanın ikonu ve kurumsal grafik tasarım hizmetleri dizayn grubunda kullanılacak olan logo gelmektedir. Bunun yanı sıra afiş, broşür, el ilanı, insert, poster, fatura, irsaliye, zarf, antetli kağıt, sticker, cd kaplama, web tasarım arayüzü, tüm kurumsal kimlik çalışmaları bu hizmet grubuna dahildir.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım Nerelerde Kullanılır?

Grafikerler, art direktörler ve kreatif direktörlerden oluşan kurumsal grafik tasarım hizmetleri kadrosu, basılı ve dijital mecralar için çözüm üreten kadrodur. Sundukları grafik tasarımı hizmetleri sadece reklam-iletişim sektöründe değil, potansiyel müşteri profiline hitap eden marka sektöründe de önemlidir.

Marka değerini arttıran kurumsal grafik tasarım hizmetleri; yaratıcı, estetik, ve efektif olmalıdır. Alanında uzman ekibimiz, Kurumsal kimlik tasarımından basın ilanı, katalog / broşür, logo ve ilüstrasyona, ambalaj tasarımından web arayüz, mobil app, e-ticaret ara yüz ve e-bülten tasarımına kadar onlarca kategoride hizmet sunmaktadır. Banner tasarımı ve 3D görselleştirme de verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Hayal gücünün üretime dönüştüğü kurumsal grafik tasarım hizmetleri, iletişim fikirlerinin sanat ve teknoloji ile birleştiği süreçtir. Amaç iletişimi estetik dille en üst seviyeye çıkarmaktır. Özgün tasarım çalışmaları ile rakiplerinizden bir adım öne çıkabilir, kişisel ya da kurumsal tüm basılı ya da dijital reklam, tanıtım ve kimlik çalışmaları ile hedef müşteri kitlesini yakalayabilirsiniz.

Tasarımmania İle Firmanızı Kurumsallaştırın, Markanızı Yaratın !

Kurumsal kimlik

Kurumsal Kimlik Pazarlamanın Önemli Parçasıdır!

Müşteri potansiyelini arttırarak rakiplerden ayrışmak, satışları katlayarak sektörde pazar payını arttırmak her firmanın hedefidir. Profesyonel grafik dizayn ekibimiz, firmalara özel görsel ve metinsel kurumsal grafik tasarımları için sektör ve hedef kitle analizi yapmakta, kurumsal bütünlüğü sağlayan grafik dizayn çalışmaları ile markaya değer katmaktadır.

Bir iletişim aracı olan grafik dizayn pazarlamanın önemli parçasıdır. Gıda reklamlarından marketlerde göze çarpan ambalajlara kadar iştah açan renk, ton, çizgi, doku ve biçimiyle her bir tasarımın ortak amacı hedef kitledir. Birçok ürün arasından tercih edilen ürünlere bakıldığında, ambalajı ve görselliğiyle firma kişiliğini yansıtan ürünler olduğu görülür.

Doğru kurumsal grafik tasarım dış görünüşüyle ilk bakışta etkileyen dizayndır. Web sitelerinin ziyaretçi sayısını arttıran yine web tasarımıdır. Doğru ve etkili tasarıma sahip web sitesi rakiplerine göre çok daha fazla ziyaretçiye ulaşıp sitede kalış süresini arttırarak hedefini yakalar. Dijital platformlarda ve basılı yayınlarda profesyonel kurumsal grafik dizayn hizmeti sunan firmamız, pazarlama gücünüze güç katan çalışmalarla yanınızdadır

Logo
Broşür
Katalog
Sosyal İçerikler
graphic design

Markalaşmanın En Önemli Adımı İmaj

Markaya adeta imza kazandıran kurumsal grafik tasarım, markalaşmada önemli etkiye sahiptir. Basılı ya da dijital her görsel kurumsal kimliğin önemli parçasıdır. Ürün ve hizmet satışında kurumsal grafik tasarım hizmetleri ile firma müşterilere değil müşteriler firmaya ulaşır.
Dinlemeden çok görmenin etkisi vardır. İnsanlar gördüğünü daha çok anlar ve hatırlar. Profesyonel grafik tasarım ile verilmek istenen mesaj iki veya üç boyutlu olarak yaratılır ve sunulur.
Belli ilkeler doğrultusunda hazırlanan yaratıcı görseller markayı ve firma kişiliğini yansıtarak fark yaratır. Firmanın görünen yüzü olan marka, grafik dizayn çalışmasının sonucudur. Bir diğer hizmet kategorimiz olan web tasarım hakkında detaylı bilgi almak için linke tıklayınız. https://www.tasarimmania.com/web-tasarim/

Kurumsal Kimlik

Firma ruhunu ve kimliğini yansıtan kurumsal kimlik, marka güven algısının olmazsa olmazıdır. Markanın doğru şekilde yansıtılması rekabet gücünü arttırır. Firmamız, markanızı en doğru şekilde yansıtan kurumsal kimlik tasarımlarıyla hedef kitle üzerinde istenen etkiyi yaratır.

Katalog Broşür Tasarımı

Basılı ve dijital basın ilanı tasarımı, verilmek istenen mesajı net ve anlaşılır şekilde görselleştirir. Tanıtımı yapılacak ürün veya hizmetlerin yazılı ve görsel bütünlükte tasarlandığı katalog ve broşürler, hedef kitleye uygun metin ve görsellikte hazırlanır

Web Arayüz Tasarımı

Firmanın kurumsal yapısını yansıtan web arayüz tasarımı, dijital ortamda fark yaratan tasarımlardır.

Ambalaj Tasarımı

Her şeyiyle aynı olan iki üründen görüntü olarak etkileyici olanı sattıran çalışmalardır.

İllüstrasyon

Karakalem ya da dijital araçlarla yapılan illüstrasyon, nesne ya da karakteri sahnede abartılı bir şekilde ya da karikatürize ederek tasarlamadır.

Sosyal Medya İçerik Üretimi

Tasarimmania, grafik tasarım uygulamalarını sosyal medya içerik üretimi gibi alanlarda da sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Tasarımmania:

Web tasarım ve yazılım sistemleri, sosyal ağ uygulamaları, seo, google adwords reklamcılığı hizmetlerini sunuyoruz.

Adres:

Adres: Zeytinlik Mahallesi, Pancar Sokak, Funda Apartmanı Daire:11 / Bakırköy / İstanbul

İletişim Bilgileri:

Telefon: 0554 791 65 45 

Mail: info@tasarimmania.com